menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Üye girişi
E-Posta 
Şifre

Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Alt Menü 8

Ürün grupları
Alt Menü 2

Döviz kurları
  Kur
EURO:6,0050
USD:5,3050
Alt Menü 10

Mail Order Nedir?

Mail Order Nedir?
Mail Order, kredi kartınız ile ödeme yapmanızı sağlayan bir ” Kredi Kartı Ödeme Talimatı “dır. Bu form belirttiğiniz tarihde ve belirttiğiniz ürün için bir defalığına kullanılabilir ve form üzerinde yazan rakamdan başka bir çekim yapılamaz.

Neden Mail Order Kullanıyoruz?
Mail Order kullanarak, bankalar tarafından sağlanan sanal POS sistemlerinin, sabit ve sürekli giderlerinin sistemimizin genel giderlerine olan yükünü azaltıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize daha avantajı fiyatlar sunabildiğimiz için Mail Order kullanılır.

Mail Order ile ödeme yapmak güvenli mi?
Mail Order, sadece sizin onayınız ile kredi kartınızı kulanarak ödeme yapmanızı sağlar. Yazılı ve imzalı onayınız olmadan ödeme gerçekleştirilemez. Bu sebeple Mail Order güvenilir bir ödeme sistemidir.

Mail order ile verdiğiniz ödeme talinatı imzanızı ve o günkü tarihi içeren form sadece bir kez kullanılabilir

Mail Order Formunda yer alan kredi kartı bilgiler kimler tarafından görülür?
Mail Order Formu sadece firmamızın anlaşmalı bankalar tarafından ödeme talimatı göndermeye yetkili kılınmış, ödeme yetkilisi tarafından görülür ve işleme koyulur. Mail Order Formunda yer alan bilgiler ile, sizin imzalayarak onayladığınız işlem dışında bir işlemin yapılması mümkün değildir.

Mail Order ile Nasıl Ödeme Yapacağım?
Mail Order formunun 1.Kısmına Kredi Kart bilgilerinizi yazıldıktan sonra 2. Kısımı Kredi kart Sahibi İmzalayacaktır. 3. Kısım ise Faturanın Başka bir isme veya firmaya kesilmesi halinde doldurulacaktır. Kimlik doğrulamasında kullanılmak üzere bankalarca talep edilen diğer gerekli evraklar ile firmanın faksa gönderdiğinizde, ödeme işlemini tamamlamış olacaksınız.
Ürün daha sonra size kargo aracılığı ile bize mail ile ulaştırdığınız açık adresinize gönderilir.

Mail Order ile Ödeme Yaparken Kimlik Doğrulaması için gerekli olan evraklar nelerdir?
Kredi Kartı Sahibinin arkalı önlü nüfus cüzdanı fotokopisi, Kredi kartının arkalı önlü fotokopisi

 
Mail Order Nedir? | Banka Hesaplarımız 
IPM Bilgi Islem Ltd Sti (0212) 213 6466
Banka Seçenekleri
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 20493875
e-ticaret neticaret e-ticaret